Роботодавці і студенти: діалог про кар'єру

          

Топ – 11 роботодавців, що активно співпрацюють
з викладачами та студентами кафедри фінансів та банківської справи

1. Департамент фінансів Полтавської державної обласної адміністрації

Департамент фінансів є структурним підрозділом Полтавської державної обласної адміністрації, що підпорядковується голові обласної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Міністерству фінансів України. Департамент фінансів забезпечує реалізацію державної бюджетної політики на території області; розробляє в установленому порядку проект обласного бюджету та здійснює загальну організацію та управління виконанням обласного бюджету; разом з іншими структурними підрозділами проводить аналіз фінансово-економічного стану області, перспектив її подальшого розвитку; забезпечує ефективне і цільове використання бюджетних коштів; здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями законодавства щодо використання ними бюджетних коштів (з основними завданнями та діяльністю установи можна ознайомитися за посиланням http://www.adm-pl.gov.ua/page/departament-finansiv).

2. Департамент економіки і інвестицій Полтавської міської ради

Департамент економіки і інвестицій – це структурний підрозділ Полтавської міської ради, що реалізує державну економічну політику України та передові реформи з урахуванням міських особливостей; займається розробкою прогнозів комплексного економічного і соціального розвитку міста; сприяє створенню умов для ефективної роботи підприємств всіх форм власності; визначає основні напрями інвестиційної політики; розробляє заходи, спрямовані на залучення інвестицій, в тому числі іноземних, та кредитних ресурсів для розвитку економічного потенціалу міста (з основними завданнями установи можна ознайомитися за посиланням  https://rada-poltava.gov.ua/rule/vykonkom/departs/ )

3. Головне управління Державної казначейської служби України в Полтавській області 

Державна казначейська служба України – це центральний орган виконавчої влади України, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів. Головне управління Державної казначейської служби України в Полтавській області є розпорядником бюджетних коштів на місцевому рівні (з діяльністю установи можна ознайомитися за посиланнями:

4. Полтавське ЦРВ АТ «Мегабанк»

АТ «МЕГАБАНК» – один з найбільших банків України, на фінансовому ринку України більше 30 років. Банк обслуговує близько 600 тисяч клієнтів у 167 відділеннях. Серед акціонерів банку – великі іноземні фінансові організації, такі як Європейський банк реконструкції та розвитку, Німецький державний банк KfW, Міжнародна фінансова корпорація IFC. МЕГАБАНК входить у ТОП-11 банків з найнадійнішими депозитами та у ТОП-15 банків, у яких українці зберігають великі вклади. АТ «МЕГАБАНК» є переможцем міжнародного рейтингу «GLOBAL BANKING & FINANCE AWARDS® – 2020» у категорії «Digital Banking Awards». Банк отримав звання «Найбільш інноваційного банківського додатку в Україні у 2020 році». За підсумками щорічного конкурсу «Банк Року – 2020» у номінації «Кращий мобільний та інтернет банкінг. Найкращий додаток для мобільного та інтернет банкінгу» todobank від АТ «МЕГАБАНК» став кращим мобільним банком (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://www.megabank.ua/about)

5. Полтавське відділення № 4 Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ)

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – це великий і надійний приватний банк, який вже протягом 20 років працює на українському фінансовому ринку, обслуговуючи 1 600 000 активних приватних клієнтів. За версією інформагентства Financial Club мобільний додаток ПУМБ Online та інтернет-банкінг ПУМБ увійшли до ТОП-10 кращих банків у рейтингу «50 провідних банків України».  Інтернет-банкінг посів 5 місце, а мобільний банкінг зайняв 6 позицію. У 2020 році ПУМБ активно реалізовував проекти, спрямовані на розвиток бізнес-середовища та підтримку бізнесу.  ПУМБ входить у Топ-2 лідерів із кредитування за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://about.pumb.ua/)

6. Полтавська філія Страхова компанія «Провідна»

СК «ПРОВІДНА» працює на страховому ринку України з 1995 року. На сьогодні пропонує понад 80 страхових продуктів із обов'язкових та добровільних видів страхування для фізичних і юридичних осіб. Найбільшу частку у страховому портфелі компанії займає добровільне медичне страхування, транспортне страхування, в т.ч. КАСКО, та туристичне страхування. СК «ПРОВІДНА» відзначена у рейтингу «Фінансовий Оскар’2020» у номінації «Лідер страхової медицини» та є володарем одночасно двох почесних відзнак за підсумками роботи на ринку добровільного медичного страхування на церемонії вручення Національної премії лідерам страхової галузі України (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://www.providna.ua/)

7. Страхова компанія «ТАСС-Лайф»

СК TAS Life – досить молода, проте амбітна і водночас із солідним досвідом роботи (на страховому ринку з 2000 року). Входить до найбільшої банківської групи ТАС та є єдиною, хто купив іноземну страхову компанію. Пропонує професійні послуги по страхуванню життя і здоров’я, медичного та інвестиційного страхування, додаткової пенсії та цільових накопичень. На сьогодні їй довіряють понад 350 000 Клієнтів (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://taslife.com.ua/ru/o-nas)
 

8. Полтавське відділення ПрАТ «Страхова компанія «Перша»

ПрАТ «Страхова компанія «Перша» – одна з провідних страхових компаній України, що працює на страховому ринку протягом 20 років. Завдяки розгалуженій регіональній мережі (75 точок продажу по всій території України), «СК «ПЕРША» представлена в усіх регіонах країни, у третині з яких – входить до п’ятірки провідних регіональних страховиків. Обслуговує щороку 500 000 клієнтів.Компанія надає послуги з авто-,  особистого та туристичного страхування, страхування особистого майна та відповідальності, пропонує партнерські програми (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://persha.ua/)

9. Полтавська філія ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»

Професійний учасник фондового ринку, надає фінансові послуги в Україні вже понад 20 років. Ключова спеціалізація компанії – продаж державних облігацій та повне інвестиційне обслуговування: операції з цінними паперами, створення інвестиційного портфеля, підбір варіантів на IPO. Компанія є частиною Freedom Holding Corp, акції якого лістингуються на біржі США.  За версією Української біржі ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» входить до ТОП-5 інвестиційних компаній України (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://ffin.ua/pro-kompaniyu)

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія «Капітал СМ»  

ТОВ "Інвестиційна компанія "Капітал СМ" займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, надає консультації з питань комерційної діяльності та управління, виконує посередницькі послуги з розміщення реклами в засобах масової інформації (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://edr-info.com/ua/company/40908953-tov-investiciyna-kompaniya-kapital-sm)

11. Товариство з обмеженою відповідальністю «МВ ГРУПП»

ТОВ «МВ ГРУПП» – успішний представник реального сектора економіки, що функціонує на ринку з 2013 року.  Основним видом діяльності є оптова торгівля відходами та брухтом; неспеціалізована оптова торгівля; демонтаж (розбирання) машин і устатковання; відновлення відсортованих відходів (з діяльністю компанії можна ознайомитися за посиланням https://www.ua-region.com.ua/38932559

          

ПРОПОЗИЦІЇ ПОТЕНЦІЙНИХ РОБОТОДАВЦІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

Перед співбесідою завжди готуємося відповідати на питання роботодавця, проте не менш важливо поставити й свої.У студентів-фінансистів така можливість єза допомогою АНКЕТИ-ЗВЕРНЕННЯ ДО РОБОТОДАВЦЯ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSI1NM2jUI3P_tKO5NYDbygiDCIS8IhUrXuVzriHIbWFW9_A/

          

Шановні студенти!

Багато хто з вас шукає нові сфери для заробітку.

Директорка Полтавської філії СК «Провідна» Бездудна Лариса Григорівна запрошує вас приєднатися до власного авторського он-лайн курсу «Курс страхового агента».

«Якісь галузі зникають через технічний прогрес, якісь види діяльності стали проблемними через карантин, а дехто з роботодавців не може справитись з податками і витратами на енергоносії і тому згортає бізнес.

Страхування залишається на плаву. Більше, страхування має чудові ринкові перспективи!

Я працюю в цій галузі 15 років, пройшла кризи, коливання курсу валют, зміни в законодавстві. І ось мій висновок: страхові агенти не втрачають доходи ніколи.»

Он-лайн «Курс страхового агента» стартує в лютому!

Поспішате зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/JHfqUhHhBJoUQo9J9

ТА ЗАРОБЛЯЙТЕ І ЗАОЩАДЖУЙТЕ В СТРАХУВАННІ!!!